Кошик
39 відгуків
Мягкая и корпусная мебель от салона "Модерн". Розничным и интернет-магазинам - оптовые цены
+380675403293
+380660256371
+380544923803

Як правильно вибрати ортопедичний матрац

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОРТОПЕДИЧНИЙ МАТРАЦ.

Ні для кого не секрет, що здоровий сон – запорука міцного здоров'я, гарного самопочуття, краси і довголіття. Сон на неправильній поверхні не тільки не принесе належної користі, але і може зашкодити вашому хребту. Починати потрібно неодмінно з покупки «правильного» матраца, бо як найбільшу частку здоров'я під час сну, ви будете отримувати саме завдяки йому. Ортопедичні матраци розроблені для того, щоб виконувати свою головну функцію в забезпеченні вашого відпочинку - підтримувати хребет у природному, рівному положенні протягом всієї ночі.
Так як же вибрати хороший матрац, після сну на якому не буде ломити спину або шию, а голова не буде боліти? Основними критеріями вибору є ціна і якість продукту, а вірніше, їх оптимальне співвідношення. При виборі ортопедичного матраца ви повинні обов'язково враховувати свій вік, вага, фізіологічні особливості, наявність або відсутність больових відчуттів в області хребта, індивідуальні побажання за рівнем комфорту і анатомічності. У першу чергу потрібно визначитися, який жорсткості матрац вам необхідний,на пружинах або безпружинний. Тому важливо співвідносити Ваші фізичні дані і властивості матраца:

• Повним людям слід придивитися до жорстким матрацам: пружинним - з посиленими пружинами з товстого дроту та щільним настилом з латексированных кокосової койри, морських водоростей,кінського волоса, або безпружинний - з щільного довговічного матеріалу(кокосове волокно на основі натурального латексу).
• Худим, краще вибирати м'які пружинні моделі без використання кокосової койри (пружинний блок «Pocket Spring», латекс, спрут, ППУ), або безпружинні матраци з натурального латексу.
• Людям середньої комплекції підійде більшість моделей на незалежних пружинах, в яких використовується комбінація «кокосова койра-латекс».
• Дітям, зазвичай, рекомендують безпружинні матраци. Самим маленьким, як правило, купують невеликий матрас з кокосової койри товщиною 6 см ,так як дуже важливо, щоб матеріал, з якого виготовлено виріб, добре провітрювався. Підліткам рекомендуються жорсткі матраци на основі незалежної пружини і латексованої кокосової койри.
• Літнім людям не рекомендується спати на жорсткому. Слід зупинити вибір на м'яких або середньо-жорстких моделях (пружинний блок «Pocket Spring», латекс, ППУ) або безпружинний матраци з натурального латексу.
• При болях у попереку жорсткий матрац протипоказаний, треба вибирати з м'яких моделей, добре промінать і підтримують поперек(пружинний блок «Pocket Spring», латекс, ППУ).
• Людям з проблемами у верхніх відділах хребта, навпаки, варто придивитися до жорстким матрацам з щільним настилом з латексированных кокосової койри, морських водоростей або кінського волоса.
Самое главное в матраце - это Ваш комфортный сон на нем. Он не должен быть излишне мягким или излишне жестким. Понятие удобства в значительной степени субъективно, поэтому ориентируйтесь не только на общие советы, но и на Ваши личные предпочтения. Полноценный, здоровый сон— это единственная возможность для человека оставаться полным сил и энергии. Современные ортопедические матрацы прочно вошли в нашу жизнь и используются в каждом доме, где ценят комфортный отдых. Каждая модель ассортимента фабрики «ВИКА» со своей системой наполнения, полностью отвечает всем критериям «правильного» матраца. Висока якість матеріалів і сучасні технології гарантують надійність і довгостроковість використання нашої продукції, яка повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства України.